[27 / 3 / ?]
Quoted By: >>23511247 >>23511248 >>23511249 >>23511250 >>23511252 >>23511253 >>23511255 >>23511258 >>23511262 >>23511264 >>23511371 >>23511523
i made this whole pan of chicken and rice for $5. i will eat it for 3 meals, that makes it less than $2/meal. learn to cook and learn to garden
